Villamosmérnök lebonyolító - műszaki ellenőr

  • Cég neve

    Óbuda-Újlak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • közreműködhetsz elsősorban nagyléptékű (több 10.000 négyzetméteres) projektek lebonyolítói, szakági műszaki ellenőri és építésvezetői (construction management) feladataiban:
    • előkészítés
      • koncepció, tervezési program szakági részeinek elkészítése
      • tervek ellenőrzése, észrevételezése a program, költség- és időkeret alapján
    • megvalósítás
      • helyszíni műszaki ellenőrzésben,
      • változásmenedzsmentben (változáskövetés, pótmunka elbírálás)
      • ütemterv ellenőrzésében, követésében
      • szakági kivitelezőkkel való kapcsolattartásban, kooperációkon való részvételben
  • a szakági projektvezetőt az Óbuda Group biztosítja, a feladat kiosztása a projektvezető utasításai szerinti munkavégzés

Elvárások

  • Villamosmérnök felsőfokú végzettség
  • szakági műszaki ellenőrzéshez szükséges jogosultság (ME-V)
  • több éves szakmai tapasztalat, ahol már bizonyítottad az önálló munkavégzésben szerzett rátermettségedet
  • hibalistázó szoftver és kollaborációs platformok készség szintű használata
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság a régióban

Előnyt jelent

  • korábban már részt vettél nagyobb léptékű ipari beruházásokban hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • professzionális mérnöki környezetet
  • az Óbuda gépész-villamos  irodájának szakmai tudástárát (nem maradsz egyedül a kérdésekkel, kihívásokkal)
  • komplex, felelősségteljes munkát
  • fejlődési, tanulási lehetőséget egy stabil vállalatnál
  • versenyképes jövedelmet
    • Egyéb béren kívüli juttatásokat (Cafeteriát)
    • Magánegészségügyi szolgáltatást (éves szűrővizsgálattal)
  • bónuszt
  • vállalati rendezvényeket, csapatépítő programokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Óbuda Group Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Cégünk több mint 1000 sikeres ingatlanfejlesztési, építési projektben működött közre hazai  és nemzetközi piacon. Számos nagy projekt előkészítését és végrehajtását nyertük el a kelet-magyarországi régióban, melynek eredményeképpen 2022-ben létrehoztuk debreceni központtal helyi irodánkat.

  • magyar nyelvű önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.