KRISMAR Hungária Járműgyártó és Kereskedelmi Kft. logo

Villamosmérnök

  • Cég neve

    KRISMAR Hungária Járműgyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Szilas utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A KRISMAR Hungária Kft. járóképes tehergépkocsi alvázakra gyárt luxus kivitelű lakó, lószállító-lakó és más speciális felépítményeket. A vállalkozás a megalapítása óta eltelt 15 év alatt Európa egyik elismert gyártója lett. A különleges és attraktív megjelenésű, világszínvonalú műszaki tartalommal kialakított modellek tervezése és gyártása a Krismar Hungária Kft. nagytarcsai és pákozdi telephelyein történik. A gyártmányaink tervezését végző mérnök csapatunkat bővítjük, ezért

kollegát keresünk a nagytarcsai telephelyünkre.

Főbb feladatok, munkák

  • 12V, 24V és 230V-os elektromos rendszerek tervezése intelligens vezérlési megoldások felhasználásával
  • gyártási dokumentációk, műhelyrajzok elkészítése
  • speciális rendszerek, komponensek kiválasztása és integrálása a gyártmányok elektromos rendszereibe
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • a gyártási munka irányítása, koordinálása
  • együttműködés a speciális rendszerek beszállítóival
  • új műszaki megoldások proaktív keresése
  • új fejlesztések és gyártmány-koncepciók kidolgozása, a fejlesztési munka koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakirányú egyetemi/főiskolai (villamosmérnök) végzettség
  • elektromos rendszerek tervezésében szerzett munkatapasztalat
  • magas szintű szakmai kreativitás és motiváltság
  • önálló szakmai gondolkodás és csapatban történő munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • kapcsolási rajzok számítógépes szoftverrel történő készítésében szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Auto-CAD program készség szintű ismerete, Can-Bus rendszerben való jártasság/ismeret
  • tapasztalat járművek, épületek elektromos rendszereinek tervezésében
  • okos otthon rendszerek alkalmazás szintű ismerete
  • intelligens elektronikus vezérlő rendszerek alkalmazásában/programozásában szerzett ismeretek
  • jármű- vagy gépgyártásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • izgalmas mérnöki feladatok
  • támogató szakmai munkakörnyezet
  • szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége
  • tapasztalatszerzés nemzetközi munkakörnyezetben
  • versenyképes jövedelem
  • utazási hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét.