Villamosmérnök

  • Cég neve

    HUNGERIT Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6600 Szentes, Attila út 2.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Villamoshálózatunk újratervezése beruházások megvalósításához.
  • Felújítási és új hálózatok telepítési projektjeinek megtervezése és lebonyolítása.
  • Új gyártósorok, berendezések beszerzéshez döntéselőkészítő javaslatok készítése.
  • Gazdaságossági számítások, elemzések készítése.
  • Az energiaszolgáltatás és a villamosberendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Gyártástechnológiánk PLC programozása.
  • Villamos műszaki kollegák szakmai felügyelete.

Elvárások

  • projektvezetői képesség, felelősségvállalás;
  • rugalmas gondolkodás, problémamegoldó készség;
  • villamosmérnöki végzettség és vezérléstechnikai ismeretek;
  • szakmai, munkavédelmi- és környezetvédelmi szabályok magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • Termelési környezetben, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat.
  • Erősáramú berendezések időszakos felülvizsgáló, villámvédelem felülvizsgáló, vagy érintésvédelmi felülvizsgáló végzettség.
  • Villamosmű-, villamoshálózat- és/vagy villamosalállomás-kezelői képzettség.
  • Angol nyelvtudás.
  • PLC programozási ismeretek.

Amit kínálunk

  • stabil munkahely;
  • fiatalos, dinamikus csapat;
  • tehetségprogram;
  • cafetéria, havi élelmiszercsomag és utazási költségtérítés;
  • szolgáltatás alapú egészségbiztosítás.

Céginformáció

Építs új világot a HUNGERIT-tel / Újratervezünk

HUNGERIT Zrt. több mint három évtizedes működését a 2022-ben 100 éves évfordulót ünneplő szentesi iparszerű baromfifeldolgozás tradícióinak köszönheti. Kiemelkedő és stabil piaci helyzetünk a fogyasztói igényekhez való rugalmas alkalmazkodás képessége, az adatvezérelt stratégiai tervezés, a legmodernebb technológiák alkalmazása mellett a magasan képzett kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül. Piaci működésünket és jelenlétünket támogatja a Bonafarm Csoport.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük, töltse fel adatait, nettó fizetési igényét és magyar nyelvű önéletrajzát.