Villamosmérnök-Hálózati üzemelőkészítő munkatárs

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • A magyar villamosenergia-rendszer hálózati üzemállapotának különböző időtávokon történő tervezése,
  • Karbantartásokhoz, fejlesztésekhez tartozó kikapcsolási igények elbírálása üzembiztonsági vizsgálatok alapján,
  • Hálózatszámítás során beazonosított szűk keresztmetszetek, kockázatok kezelése, javaslatok kidolgozása a rendszerirányítók számára a beavatkozó intézkedésekre vonatkozóan,
  • Határkeresztező átviteli kapacitások meghatározása,
  • Átviteli hálózati veszteség meghatározása,
  • Hálózati elemek üzembe helyezésének előkészítése,
  • A hálózatszámításhoz használt modellek fejlesztése, hálózati adatok karbantartása,
  • A villamosenergia rendszer üzemének értékelése, riportok, jelentések összeállítása, javaslatok megfogalmazása,
  • Kapcsolattartás az elosztói engedélyesekkel, külföldi rendszerirányítókkal, regionális koordinációt végző szervezetekkel,
  • Részvétel a nemzetközi és hazai fejlesztési projektekben.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villamosmérnök végzettség (MSc, BSc),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás,
  • Ügyfélorientáltság, megoldásorientáltság,
  • Fejlődésre, tanulásra való belső késztetés/igény,
  • Olyan csapatjátékos vagy, aki a saját munkájáért felelősséget vállal.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Erősáramú szakirányú végzettség, különösen villamosenergia-rendszerek szak,
  • Hálózatmodellek, illetve hálózatszámítás terén szerzett tapasztalat,
  • Hálózatszámításhoz használt szoftverek ismerete (Spectrum, PSS/E, NEPLAN),
  • Villamosenergia-ipari tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely:Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen,
  • Rugalmasság:Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is,
  • Képzés és fejlődés:Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is,
  • Egy fiatal, dinamikus csapat tagja lehetsz!,
  • Teljesítmény és innováció:A kimagasló teljesítményt díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk,
  • Juttatás és egészség:A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral valamint Medicover egészségbiztosítással gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzóak legyenek,
  • Sport és szabadidő:Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök