ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Villamosmérnök gyakornok - üzemirányítási területen (Budapest)

  • Cég neve

    ELMŰ Hálózati Elosztó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Üzemzavarok elemzése, kiesésszámítás ellenőrzése
  • Panaszok levelek kivizsgálásához elemzési feladatok elvégzése
  • ÜIK dokumentációk naprakészen tartása (Üzemviteli Megállapodások digitalizálása, mappába rendezése)
  • Behatárolási pontok ellenőrzése
  • Munkaterhelési számítások elvégzése
  • Alapállapot vizsgálatában és ellenőrzésében való részvétel
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok elvégzése

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz villamosmérnök területen
  • Min. heti 20 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat
  • Van b kategóriás jogosítványod
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni
  • Erősnek érzed az elemző-és rendszerezőkészségedet

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: br. 2000-2500 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök