Villamosmérnök gyakornok

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1084 Budapest, József utca 34.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 - 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen kihívásokkal találkozhatsz nálunk?
  • Teszteszközök gyártása műszaki dokumentáció alapján
  • A teszteszköz mechanikus szerelése
  • A gyártott eszköz villamos bekötése, forrasztás
  • Villamosmérnök kollégák munkájának támogatása
  • Alkalmanként terepi munkavégzés valamely partnerünk telephelyén

Elvárások

Ha az alábbi ismeretekkel rendelkezel és van stabil alaptudásod, akkor jó eséllyel neked való ez az állás:
  • Harmadik - ötödik féléves nappalis tanulmányok folytatása villamosmérnöki szakon
  • Elektronikai alkatrészek alapvető ismerete
  • Forrasztópáka használatában szerzett tapasztalat
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Igényes műszaki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Óbudai Egyetem Kandó Tavaszmező utcai tanulmányok folytatása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Altium Designer felhasználói szintű ismerete
  • Önálló hobbi projektek kivitelezése
  • TDK munkában való részvétel. (Csatold a jelentkezéshez a dolgozatot, ha már elkészült.)

Amit kínálunk

Változatos feladatokból nem lesz hiány, így új munkatársunk kiélheti kreativitását. Hosszú távú lehetőség, fiatalos mérnöki csapat. Heti munkaidő rugalmas, heti 20-40 óra.

A munkavégzés helye Budapest, VIII. kerület, pár perc séta a 4-6-os villamos vonalától. A munka melletti jó hangulatot a kávé és a jókedvű munkatársak biztosítják.

Céginformáció

Célgép gyártással és elektronikai tervezéssel foglalkozó budapesti, családias hangulatú kisvállalkozáshoz keresünk villamosmérnök gyakornokot!