E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Villamosmérnök gyakornok (Dunaújváros)

    E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Dunaújváros

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozott idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • Munka ütemező és e-napló vezetése
  • Projektgazdák támogatása árajánlat készítésnél, teljesítés igazolások ellenőrzésekor
  • Kivitelezőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Előírt technológiák ismerete, változások követése
  • Hulladékkövető program megismerése és használata

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz villamosmérnöki (erősáramú) területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programokat
  • Rendelkezel b kategóriás jogosítvánnyal
  • Jó kommunikációs és szervező készség jellemez
  • Önállóan és csapatban is jól tudsz dolgozni

Előny, ha:

  • Rendelkezel SAP ismerettel

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: br. 2300 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök