Villamosmérnök

  • Cég neve

    "GÉPVILLÉP" Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • áramszolgáltatói /magán KÖF/ KIF hálózatok engedélyezési és kiviteli terveinek készítése
  • részvétel a tervezési és engedélyeztetési folyamatok lebonyolításában
  • műszaki leírások készítése
  • külső villamos energia ellátás tervezése (energiaszolgáltató rendszeréről történő leágazás KÖF/KIF ellátó vezetékek tervezése)
  • MKEH és szolgáltató oldali egyeztetése, engedélyeztetése hálózati csatlakozáshoz
  • belső villamos energia ellátás tervezése, közép és kisfeszültségű belső villamos energia ellátás megtervezése, villamos fogyasztók energiaellátásának kialakítása, kábelnyomvonalak és tálcák megtervezése
  • villamos fő elosztók és kapcsolószekrények, villamos vezérlések megtervezése
  • villamos fogyasztók és telepített létesítmények egyedi, valamint rendszer szintű villámvédelmének kialakítása
  • AUTOCAD szoftver alkalmazásával 2D tervek készítése
  • költségbecslések készítése
  • részvétel tervezési munkafolyamatok szervezésében
  • anyagjegyzékek, engedélyezési és kivitelezési tervek összeállítása

Elvárások

  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • CAD tervezői programok magas szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások gyakorlati szintű ismerete
  • B- kategóriás jogosítvány
  • pontosság és precizitás
  • önálló és csapat munkavégzésre való készség és képesség
  • megoldás-orientált személet

Előnyt jelent

  • tervezői jogosultság
  • esetleg műszaki ellenőri és szakértői, vagy felülvizsgálói jogosultság

Amit kínálunk

  • bejárás támogatás
  • szakmai továbbképzés támogatása
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil, megbízható munkahely
  • jó hangulatú, fiatalos csapat

Céginformáció

Az energiaszektorban jelentős piaci részesedéssel rendelkező magyar tulajdonú, közel 30 éves múltra visszatekintő GÉPVILLÉP KFT (az ÉSZAK-BUDAI ZRT. cégcsoport tagja), hosszútávra keres VILLAMOS MÉRNÖK munkatársat

Fényképpel ellátott önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.