Villamosmérnök

  • Cég neve

    EMTC Bt.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd, Külső Kátai út

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Kísérletekre, villamos mérési eredményekre alapozottan korszerűsíti (automatizálás, minőségjavítás) a mindenkori élő technológiát
  • Gyártáshoz szükséges villamos technológiai tervek előkészítése, eszközök és munkahelyek meghatározása
  • Technológia felügyelete
  • Gyártás támogatása
  • Gyártmány dokumentáció elkészítése

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamosmérnök)
  • Karbantartási ismeretek (autonóm karbantartási ismeretek)
  • Méréstechnikai ismeretek (villamos mérőeszközök ismerete)
  • Analitikus gondolkodás
  • Átfogó szemléletmód
  • Műszaki érzék, gyakorlatiasság

Előnyt jelent

  • német/angol nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Utazási támogatás
  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes juttatás/megegyezés szerint
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet

Céginformáció

Cégünk, az EMTC Bt. stabilan működő 100%-ban német családi tulajdonban levő vállalkozás. A fő profilunk villamosgép alkatrészek, illetve komponensek gyártása magas minőségi követelményeknek megfelelően. A cég további sikeres fejlődése érdekében keressük új munkatársainkat. Az új kollégákat egy szakmailag magasan képzett csapat, továbbá egy támogató környezet és szakmai kihívások várják.