Villamosmérnök

  • Cég neve

    DEBARU Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 97.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • automatizálási projektekben való részvétel (közlekedésautomatizálás, energiaellátás, épületgépészeti automatizálás)
  • lehetőség a projektek különböző szakaszaiba való bekapcsolódásra (tervezés, kivitelezés, tesztelés, helyszíni üzembe helyezés, dokumentálás)

Elvárások

  • villamosmérnöki végzettség
  • precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás
  • utazási hajlandóság (külföldi projekt esetén extra bérezés!)

Előnyt jelent

  • EPLAN és AutoCAD tapasztalat
  • villanyszerelési tapasztalat
  • építményvillamossági tervezői jogosultság

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • külföldi projekt esetén kiemelkedő extra juttatás
  • modern munkaeszközök és környezet
  • fiatalos, támogató csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jól megközelíthető, XI. kerületi iroda
  • otthoni munkavégzés lehetősége

Céginformáció

Ipari automatizálással foglalkozó csapatunkba keresünk villamosmérnököt! Kulcsrakész kivitelezést vállalunk a tervezéstől, a gyártáson, szoftver fejlesztésen át a villanyszerelésig elsősorban épületgépészethez és áramellátáshoz kapcsolódó automatizálási projektekben.

Ha jelentkeznél, küldd el amiket fontosnak tartasz magadról!