Villamosmérnök

  • Cég neve

    Chemitechnik Pharma Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Robert Bosch utca 2-4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • vegyipari és gyógyszeripari létesítmények erősáramú tervezése,
  • laboratóriumok, pilot üzemek, alapanyaggyártó csarnokok, kiszerelő üzemek, raktárak, irodaházak, ipari csarnokok tervezése,
  • erőátviteli-, világítási hálózatok, elosztók, kapcsolóterek, vezérlések, villámvédelem tervezése.

Elvárások

  • villamosmérnök (MSc)- hangsúlyosan ATEX ismerettel
  • legkevesebb 5 év szakmai gyakorlat
  • Eplan, AutoCAD, MsOffice ismeret és gyakorlat
  • kamarai tervezői jogosultság
  • középfokú angol nyelvtudás
  • önálló feladatmegoldó- és team-munka készség

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • cafeteria (SZÉP kártya)
  • évközi teljesítmény alapú bónusz
  • stabil, biztonságos nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok, fejlődési lehetőség, létesítménytervezési feladatokban részvétel
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • rugalmas munkaidő (törzsidő 9:00-14:00), heti 40 órás munkaidő,  alkalmankénti home-office lehetőség
  • több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező mérnöki iroda, közvetlen, támogató légkör
  • munkavégzés helye: Budapest

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Társaságunk 1994-ben alapított, főként gyógyszeripari területen működő mérnöki szolgáltató kft.
Fő tevékenysége átfogó tervezési feladatok elvégzése, technológiai, épületgépészeti, építészeti, irányítástechnikai, környezetvédelemi szakágakban.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát bérigény megjelölésével küldje el részünkre!