Villamosmérnök (Angol, PLC ismeretek)

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK)

FELADATOK

  • Az összes elektromos és létesítményi gép és berendezés karbantartásának irányítása a gyárban.
  • Az állásidők és a termelési idők elemzése és a megfelelő intézkedések végrehajtása a beosztottakkal együtt.
  • A karbantartási tervek készítése, végrehajtása és irányítása.
  • A megelőző létesítmény karbantartási rendszer működtetése.
  • A tartalék alkatrész raktár és a nélkülözhetetlen alkatrészek beszerzésének ellenőrzése.
  • Az elektromos karbantartási folyamatok fejlesztése.
  • Ellenőrzi a külső elektromos munkálatokat végző cégek munkáját és tevékenységét a gyárban.
  • Megőrzi és kezeli a szükséges elektromos dokumentációkat és PLC programokat

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • 5+ év ipari, termelőcégnél szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes (stabil társalgási) nyelvtudás
  • PLC programozási ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern munkakörnyezet - új gyárépületek
  • Rugalmas irodai munkabeosztás
  • Versenyképes bérezés + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOSMÉRNÖK (ANGOL, PLC ISMERETEK), Kecskemét

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678