Villamoslabor vezető

  • Cég neve

    CHP-INVEST KFT

  • Munkavégzés helye

    2840 Oroszlány

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A CHP-INVEST Kft, a Veolia csoport tagja, a világ számos pontján segíti a városokat és az ipari ágazatokat erőforrásaik kezelésében, optimalizálásában, és azok legmegfelelőbb kiaknázásában. A társaság a körkörös gazdasági modellre történő átállás érdekében megoldások széles skáláját kínálja partnereinek az energia-, a víz-, és a hulladékhasznosítás területén.
Biztosítjuk az erőforrások hozzáférhetőségét, nagy hangsúlyt fektetünk a megőrzésre és másodlagos erőforrások felhasználása.
Csatlakozzon csapatunkhoz, amennyiben szívesen végezne önálló, a szakterülethez tartozó feladatokat, továbbá szívesen megismerné egy nemzetközi vállalatcsoport működését!

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

  • villamos labor tevékenységének irányítása
  • villamos működtetések, telemechanikák, villamos védelmek üzemképességének biztosítása, javítása
  • villamos elszámolási és egyéb mérések üzemképességének biztosítása, szükséges beavatkozások irányítása
  • elszámolási mérésekkel kapcsolatos ügyek intézése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • villamosmérnök végzettség (erősáramú szakirány)
  • néhány év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Protecta védelmek ismerete
  • Prolan irányítástechnikai rendszerek ismerete
  • villamos alállomáskezelő végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • angol nyelvismeret
  • villamos biztonságtechnikai és/ vagy villámvédelmi felülvizsgáló képzettség
  • távközlési rendszerek ismerete
  • tűzvédelmi rendszerek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Lehetőség a fejlődésre, előre lépésre
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Fix munkarend (6:00-14:00)
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (próbaidőt követően)
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • MetLife biztosítási csomag
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye: CHP Invest Kft 2840 Oroszlány

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető