Villamosipari műszaki előkészítő / villamosmérnök

  • Cég neve

    K-STAHL Kft.

  • Munkavégzés helye

    9023 Győr, Körkemence utca 8.

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • ütemtervek, kalkulációk elkészítése
  • meglévő és új munkák előkészítése, árajánlatok készítése
  • műszaki tervek felülvizsgálata, felmérések ellenőrzése
  • megrendelések intézése, szerződések előkészítése
  • a minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • alvállalkozókkal és saját technikusi csapattal való szakmai együttműködés, kapcsolattartás
  • problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • megbízhatóság, rugalmasság, precizitás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú villamosipari végzettség
  • villamos tervezőprogram ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • szükség esetén szállást biztosítunk
  • reális elvárások
  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezéskor kérjük küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva!