Villamoshálózat-szerelő

  • Cég neve

    MVM XPert Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, országos, változó

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Nagyfeszültségű távvezetékek építése és karbantartása, javítása
  • Távvezeték oszlopok alapozási munkafolyamatainak ellátása
  • Távvezeték oszlopok földön történő összeszerelése elemekből
  • Összeszerelt oszlopok felállítása
  • Magasban végzett építési- és szerelési feladatok

Amit kérünk

  • Nem elvárás a szakképzettség, de alapfokú, 8 általános iskolai végzettséged legyen
  • Az ország egész területén, magasban történő munkavégzés változó helyszíneken
  • Hetelős munkarend (hétfőtől péntekig az országban bárhol, munkaterületen dolgozol, a hétvégét otthon töltöd)
  • Felelősségteljes, együttműködő hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Fizikai és pszichés terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Építő- és anyagmozgató gépkezelő képesítés
  • Szakirányú végzettség (pl. villamosipari, fémipari)
  • Villamosenergia-hálózat szerelésben szerzett tapasztalat
  • B vagy C kategóriás jogosítvány
  • Műszaki rajz olvasása

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Nálunk a legfontosabb a munkabiztonság
  • Lakhelyedtől a helyszínekre utazást céges gépkocsikkal oldjuk meg
  • Szálláslehetőséget biztosítunk munkanapokon (munkaterülethez közeli panziókban, hotelekben egyszeri meleg étkezéssel)
  • Korszerű géppark, legmodernebb technológiák használata
  • Védőeszközök és - évszaknak megfelelő - munkaruha biztosítása (bakancs, kabát, stb.)
  • 13. havi bér (1 havi alapbér kifizetés) és 1 havi bónusz lehetőség teljesítményértékelés alapján
  • Széles körű, kiemelkedő juttatási csomag (pl. cafeteria: bruttó 500 000 Ft/év)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása a Medicover magánkórházakban
  • Áramdíj kedvezmény
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek (gépkezelői jogosultságok és B, C jogosítványok megszerzése)
  • Kedvezményes Flotta csomag mobilszolgáltatónál a családtagok részére is
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)
  • Élet-és vagyonbiztosítás a dolgozóink részére

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka