Villamos tervezőmérnök

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő vállalathoz, amely elkötelezett az innováció és a fenntartható energetikai megoldások iránt. Budapesti székhelyű partnerünk kiváló lehetőséget kínál az energetikai projektek tervezésében és megvalósításában való részvételre.

Feladatok:

  • Napenergia projektek tervezése és engedélyeztetése, különös hangsúllyal a naperőművek szabadföldi és tetőre telepített rendszereire.
  • Nyomvonaltervek és elrendezési tervek készítése az AutoCAD és Eplan Electric P8 szoftverek segítségével.
  • Monitoring és biztonságtechnikai rendszerek tervezése az erőművekben.
  • Részvétel az engedélyezési és kiviteli tervdokumentációk összeállításában.
  • Helyszíni felmérések dokumentálása és értékelése.
  • Senior munkatárs esetén tervezési feladatok koordinálása és műszaki egyeztetések lebonyolítása.

Elvárások:

  • Villamos- vagy energetikai mérnöki végzettség (BSc, MSc) vagy folyamatban lévő tanulmányok.
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Kiváló tervezési készségek és analitikus gondolkodásmód.
  • Magabiztos felhasználói szintű ismeretek az AutoCAD, Eplan és MS Office szoftverekben.

Előnyök:

  • Mérnökkamara által kiadott tervezői jogosultság.
  • Tapasztalat PV erőművi vagy más energetikai létesítmények tervezésében.
  • Felelős műszaki vezetői vagy felelős műszaki ellenőri jogosultság.
  • Angol nyelvtudás.

Ajánlatunk:

  • Kiemelkedő bérezés + teljesítményarányos mozgóbér évente 2X.
  • Cafeteria br 400.000.
  • Céges telefon és laptop biztosítása.
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség.
  • Modern irodai környezet.
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség.

Lokáció:

  • Budapest, XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment