Villamos Tervező

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnéd kamatoztatni szakértelmedet az ipari automatizálás és irányítástechnikai megoldások területén, és részt venni izgalmas projektekben.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Erőátviteli / irányítástechnikai területen szerzett tervezői gyakorlat
  • E-Plan és CAD szoftverek ismerete
  • „B”-kategóriás jogosítvány
  • Német és / vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Előrelépési lehetőségek vezető pozícióba;
  • Céges autó;
  • Bejárási támogatás;
  • Budapesti munkahely, kellemes környezet

Feladatok

  • Villamos erőátviteli és irányítástechnikai tervezési ajánlatok összeállítása
  • Koncepciós, kiviteli és megvalósulási tervek készítése
  • Tervezési projektek önálló irányítása, mérnöki támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, hatóságokkal, társ-tervezőkkel, kivitelezőkkel, alvállalkozókkal

Előnyt jelent

  • Tervezői jogosultság
  • Egyéb területen (villámvédelem, tűzjelző rendszerek, informatika) szerzett tapasztalat
  • Gyógyszergyártási területen szerzett gyakorlat
  • Robbanásbiztonság technikai ismeretek
  • Folyamatirányító rendszerek területén szerzett gyakorlat
  • DCS / PLC programozási ismeretek
  • FMV / MV jogosultság

Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Nagyon várjuk, hogy Veled dolgozhassunk! Kattints és jelentkezz most!