Villamos projektmérnök

  • Cég neve

    TRIOTECHNIK Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Szurdokpart utca 86.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

A gyöngyösi székhelyű Triotechnik Kft. a Greenergy cégcsoport része.

A Greenergy cégcsoport egy hazai tulajdonban lévő, elsősorban Magyarországon működő, független energiaipari vállalkozás, melyet 2002-ben alapítottak.

A Greenergy alaptevékenysége a decentralizált energiatermelés, mely elsősorban kapcsoltan működő villamos- és hőenergiát termelő gázüzemű kiserőművekre, valamint megújuló energiaforrást hasznosító egységekre épül.
A Greenergy kiserőműveinek villamos-energia termelését társaságunk saját erőmű szabályzó központja aggregálja és vezérli, lehetővé téve, hogy a kiserőművek egy virtuális nagyerőműként jelenjenek meg a villamosenergia és rendszerszabályozási piacon.
Portfoliónkban gázmotoros kiserőműveken kívül szélerőmű, naperőmű, és biomassza fűtőmű is található, melyek jelzik, hogy a cégcsoport elkötelezett a fenntartható környezet iránt és egyre inkább fókuszba helyezi a környezetvédelmet és a zöldenergiát, a hosszú távú fenntarthatóság érdekében.

Feladataid lesznek:

  • Projektek teljes körű vezetése: ajánlatkéréstől, kivitelezésen keresztül az üzembe helyezésekig
  • Kapcsolattartás a projektben részt vevő társosztályokkal
  • Projekthez kapcsolódó ügyekben hatósági ügyek intézése, koordinálása
  • A projektek pénzügyi keretének felügyelete
  • Új, megújuló energiát hasznosító projektek előkészítésének támogatása, döntéselőkészítő anyagok készítése
    • Ajánlatok készítése, ajánlatok bekérése és értékelése;
    • A projektek műszaki támogatása;
  • Szakterülethez kapcsolódó kérdésekben kapcsolattartás a külső partnerekkel.
  • Projekt előrehaladási és pénzügyi riportok készítése

Amit mi kínálunk:

  • Teljesítmény alapú év végi juttatás
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Tanulmányok támogatása
  • Cafetéria (Szép Kártya)

Amit kérünk:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Energetikai szektorban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • megbízható, projektszemléletű, önálló és támogató munkavégzés
  • kiváló szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • FMV és ME jogosultság

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment