Villamos labor gyakornok (diákmunka)

  • Cég neve

    OnE Job Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    2060 Bicske, Kossuth utca 59.

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Amivel szeretnénk megbízni
  • R&D élettartam teszt labor napi munkájának támogatása
  • Teljesítmény elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése, mérése élettartam teszthez
  • Teszt berendezések kezelése
  • Teszt eredmények kiértékelése, ellenőrzése
  • Teszt eredmények adatbázisba rögzítése

Elvárások

Képességeid, amikre számítunk
  • Villamosipari, elektronikai felsőfokú tanulmányok
  • Forrasztás, ragasztás technológia ismeretek
  • Elektromos méréstechnikában ismeretek
  • Microsoft Excel felhasználói ismerete
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság
  • Önállóság

Ami fontos, hogy
  • legyen aktív vagy passzív, nappali hallgatói jogviszonyod villamosmérnöki szakon és legalább heti három napot nálunk tudj tölteni, hiszen csak így tudunk önálló projekteket rád bízni!
  • hosszútávon – akár a gyakornoki időszak után is - számolunk a tudásoddal, így a gyakornoki pozíció legalább 1 évre szól.
  • kiemelkedő fizetésnek (br. 2000 ft/óra), valamint a bejárás támogatásnak köszönhetően nálunk nem csak a karriered, de az életed is építheted!

Céginformáció

A Vincotech egy stabil, megbízható partner a félvezető alapú teljesítmény modulok fejlesztésében és gyártásában – ipari hajtás, megújuló energia és áramellátó alkalmazásokhoz -, mércét állítva mind a standard, mind az alkalmazás-specifikus megoldások területén. A Mitsubishi Electric  Corporation önállóan működő leányvállalataként, világszerte több mint 900 munkavállalót foglalkoztatva szállít gyors, rugalmas és vevő-központú megoldásokat, szolgáltatásokat és támogatást, hogy valóra váltsa vevői ötleteit.