Villamos karbantartó

  • Cég neve

    TI Automotive (Hungary) Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Körtefa utca 6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A termelő berendezések, gépek üzemkészségének biztosítása, mechanikai és elektromos karbantartása
  • Hibajavítások, megelőző és TPM karbantartások végrehajtása a vállalat irányelveinek megfelelően
  • Éves karbantartásokban történő részvétel
  • Üzemelési hibák javítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálásának támogatása
  • Új termékek bevezetéséhez szükséges folyamatok támogatása
  • Új berendezések beüzemelésének támogatása
  • Típusváltásoknál a gépek átszerelése, beállítása

Elvárások

  • Villamos  szakirányú végzettség
  • Villamos rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása értelmezése
  • Hasonló területen területén szerzett tapasztalat
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Számítógépes ismeretek
  • Többműszakos munkarend (3-4 műszak vállalása)

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Robottechnika ismerete
  • PLC és kamerás rendszerek ismerete
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Nyelvismeret (angol/német)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • Minőségi bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Lojalitási bónusz
  • Kompetencia bónusz
  • 13. havi fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távon biztos munkalehetőség

Céginformáció

A TI Automotive (Hungary) Kft. Magyarországon egyedülálló technológiával gyárt világszínvonalú termékeket prémium autómárkákhoz. A vállalat csoport 100 éves múltra tekint vissza, Magyarországon 12 éve van jelen. 7 éve épült győri gyárunkban tiszta, rendezett környezetben kiváló munkakörülményeket biztosítunk dolgozóinknak. Kiemelt bérezéssel, széleskörű juttatási csomaggal várjuk a hosszútávú, biztos munkahelyet kereső jelentkezőket.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát.