Villamos karbantartó

  • Cég neve

    OTTO FUCHS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 12.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Hibaelhárítás, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
Javítási és karbantartási tevékenységek elvégzése villamos rajz, és gépkönyv használatával
TMK/TPM feladatok elvégzése

Elvárások

Villanyszerelői szakirányú végzettség (lehetőség szerint erősáramú)
1-2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat vagy szakmai gyakorlat.
Villamosrajz olvasási és méréstechnológiai alapismeretek
Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
Terhelhetőség, önállóság, fejlődőképesség, elhivatottság
Jó problémamegoldó képesség
12 órás munkarend vállalása

Előnyt jelent

Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
CNC berendezések javításában jártasság
Alapfokú német nyelvtudás

Amit kínálunk

Cafeteria és bónuszrendszer már a próbaidő alatt is!
Szakmai fejlődési lehetőség
Széleskörű juttatási csomag
Hosszú távú, stabil munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az OTTO FUCHS Hungary Kft. 1995 óta gyárt Magyarországon alumínium keréktárcsákat, olyan prémium kategóriás autógyáraknak, mint a BMW, Audi, Mercedes, Porsche. A tatabányai gyárban kizárólag préselt keréktárcsák készülnek, melyek erősebbek, vékonyabbak, könnyebbek és általuk üzemanyag takarítható meg.

Folyamatosan fejlődő gyárunkba jelenleg villamos karbantartó pozícióba keresünk munkatársat.