Villamos karbantartó

  • Cég neve

    MVM Mátra Energia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3422 Bükkábrány

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

A bányaüzem nagygépeinek és szállítószalagjainak, valamint a törőrendszernek a karbantartása és üzemzavar elhárítása.

Feladatok

  • Bányabeli szállítószalagok, kotró-és hányóképző gépek villamos berendezéseinek karbantartása, üzemeltetése
  • Kis- és középfeszültségű villamos elosztóhálózat üzemeltetése, karbantartása

Amit kérünk

  • Erősáramú villamos szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Bányabeli munkakörülmények és kétműszak három váltásos munkarend vállalása
  • Szakmai elhivatottság, hatékony munkavégzés
  • Csoportos munkavégzésben aktív részvétel
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

  • Villamos alállomás kezelő, hálózatkezelő, berendezéskezelő szaktanfolyam
  • Technikusi képesítés
  • Üzemeltetői tapasztalat PLC-s vezérlésekben
  • C, D kategóriás gépjárművezetői engedély

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem 30%-kal növelt, fix műszakpótlékkal
  • Juttatások: cafetéria, bányászati hűségjutalom, utazási hozzájárulás vagy munkásszállás biztosítása, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet- és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka