Villamos karbantartó - Győr

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Győr-Moson-Sopron,Győr

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Menton Jobs

Győrben található autóipari partnercégünk várja új kollégáját villamos karbantartó pozícióba. Csatlakozz a termelés támogató csapathoz és légy részese egy remek közösségnek, ahol nem csak stabilitás, de szakmai kiteljesedés és fejlődés is vár Rád!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

- Termelő gépek villamos karbantartása és napi hibaelhárítás

- Kapcsolási rajzok alapján javítás, hibakeresés

- Megelőző és tervezett karbantartások elvégzése

- Szükséges és ehhez kapcsolódó dokumentáció elvégzése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

- Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erősáramú elektrotechnikus stb.)

- Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

- Műszaki rajzolvasási készség

- Megbízható és önálló munkavégzés

- Precizitás és pontosság

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

- Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent

Munkarend:

Munkarend: 3 műszak 8 óra

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

- Versenyképes alapbér tapasztalattól függően, illetve a bérigény figyelembe vételével

- 13. havi bér

- Évi bruttó 450.000 Ft cafetéria

- Jelenléti bónusz havi 5%

- Selejt bónusz havi 5%

- Kompetencia bónusz 0-40.000 Ft/ hónap

- Lojalitási bónusz 0-60.000 Ft/ hónap