Villamos karbantartó

  • Cég neve

    Bakonyi Erőmű Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8400 Ajka, Gyártelepi út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Szeretne Ön is egy társadalmilag felelős vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető energia-, víz- és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához? Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Veolia cégcsoport egyik tagjához, a Bakony-Távhő Kft. csapatához!

Főbb feladatok, munkák

  • A hőközpont gépészeti és villamos berendezéseinek üzembiztonságának fenntartása
  • Műszeres bemérések elvégzése
  • Hibaelhárítási, karbantartási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, az ügyfelekkel való megfelelő kapcsolattartás érdekében
  • Megbízható, önálló, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Folyamatos tanulás iránti elkötelezettség
  • Betanulási időszakot követően 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Érintésvédelmi ellenőrzések elvégzésére jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávra tervezhető, jogtisztán bejelentett munkaviszony
  • Tervezhető munka-pihenő idő
  • Támogató csapat, akik segítenek a betanulási időszakba
  • Szükséges szakmai továbbképzések
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel, akár autóval járna be
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség

A jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszaki munkatárs