Villamos fejlesztőmérnök

  • Cég neve

    VIDEOTON Elektro-PLAST Kft.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Izzó utca 3.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

50 éve vagyunk jelen a műanyag fröccsöntés és a késztermék szerelés területén. Vállalatcsoportunkat a VIDEOTON-t világszinten ez első 100 elektronikai alkatrészgyártó között tartják számon. A kaposvári és marcali gyáregységünkben együttesen 900 munkatársunk az ipar 4.0 megoldásokat alkalmazva szolgálja ki világszínvonalú partnereinket. Mindamellett, hogy Családbarát munkahely vagyunk 2018-ban innováció kategóriában az Év gyára lettünk, 2020-ban pedig elnyertük az Üzleti Etikai Díjat.

VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖKÖT KERESÜNK

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • Nyomtatott áramkör fejlesztés, akkumulátor termékek területén
  • Beágyazott rendszerek programozása
  • Műszaki dokumentáció elkészítése
  • Tesztelés, szabványoknak, piaci elvárásoknak való megfelelés, tervek, termékek validálása
  • Műszaki kapcsolattartás külföldi partnerekkel, egyetemekkel, szakértőkkel
  • Dinamikusan fejlődő tudásanyag elsajátítása, felhasználása

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettséggel (villamosmérnök) rendelkezel
  • tervezőprogramokat ismersz - Altium Designer, (C; C++)
  • jól kommunikálsz angol nyelven
  • kreatív, szakmailag nyitott vagy
  • önállóan és csapatban is hatékonyan, aktívan végzed a munkád
  • precíz, rugalmas, kiváló problémamegoldó és terhelhető vagy

Előnyt jelent

  • akkumulátor, BMS ismeret

Az önéletrajzban kérjük a bérigényt megjelölni!

Az állás betöltéséhez elengedhetetlen a magyar nyelv ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök