Villamos fejlesztőmérnök

  • Cég neve

    QLM Logistics Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szigetszentmiklós, Törökbálint

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

QLM Magyarország legdinamikusabban fejlődő komplex raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata.
Közel 250 fős cégcsoportunkban a tudás, az állandó fejlődés és a megoldásközpontúság a legfontosabb értékek.
Ember- és minőség központú munkakörnyezetünkben kiemelten támogatjuk a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt,
illetve garantálható a hosszú távú karriercélok és szakmai sikerek megvalósítása.

Mi a feladat a QLM kutatás-fejlesztési csapatában?

Új munkatársunk egy futó kutatás-fejlesztési projektbe csatlakozna be, ahol több típusú autonóm robottargonca (AMR) hardver- és azokat összehangoló flottakezelő szoftver fejlesztése zajlik.

A következő feladatok várnak Rád ebben a pozícióban:

  • Autonóm mobilrobot hardver és szoftverének fejlesztése és tesztelése
  • Hardware komponensek illesztése
  • Dokumentációk készítése az elvégzett munkáról
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • A fejlesztési projekt végig követése az átadásig

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Mechatronikai mérnök, Villamosmérnök)
  • Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
  • Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Beágyazott rendszerek tervezésében (nyák, PCB, szoftver) és tesztelésében szerzett tapasztalat
  • C programozási nyelv alapos ismerete valósidejű beágyazott környezetben
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • 2-5 éves releváns fejlesztői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára termettség
  • Logikus, problémamegoldásra összpontosuló gondolkodásmód, önállóan is
  • Szakmai ismeretek gyors és hatékony elsajátításának, alkalmazásának képessége

Előnyt jelent:

  • C++ objektum orientált programozásban szerzett tapasztalat
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • STM32 processzorcsalád ismerete
  • Agilis fejlesztésben való korábbi tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek és protokollok ismerete (Pl.: CAN, CANopen)

Mit kínálunk munkatársainknak?

  • Innovatív és érdekes fejlesztési feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Magas szakmai színvonalat képviselő, jó hangulatú csapat
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (heti 2-3 nap home office lehetőséggel) – Szigetszentmiklós, Törökbálint
  • Cafeteria (SZÉP kártya) és bejárási támogatás