Villamos építésvezető

  • Cég neve

    CENTERVILL Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Heves megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Épületvillamossági munkálatok alapszereléstől beüzemelésig
  • Épületvillamossági szerelésben való részvétel és a szerelés irányítása
  • Projektvezető által kiadott feladatok elvégzése, elvégeztetése
  • Alvállalkozók helyszíni irányítása
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Napi teljesítmény pontos vezetése
  • Felhasználandó anyagok pontos rendelése
  • Pótmunka elszámolások felmérése
  • Utókalkulációk , készítéselemi szabályok betartása, betartatása
  • Munkavédelmi szabályok betartása és betartatása

Elvárások

  • Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége
  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Épületvillamossági kivitelezésben való jártasság
  • Alaposság és magas fokú precizitás
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos, megoldás orientált személyiség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villamos építésvezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos, kiszámítható jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Stabil háttér
  • A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
  • Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
  • Továbbképzési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.