Villamos biztonsági szakértő

  • Cég neve

    Bosch Group

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 104.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Boschnál kiváló minőségű, lelkesedést kiváltó és az emberek életét gazdagabbá tevő technológiák és szolgáltatások kigondolásával formáljuk a jövőt. Sziklaszilárd ígéretet tettünk dolgozóinknak: együtt fejlődünk, élvezzük a munkánkat, és kölcsönösen inspiráljuk egymást. Üdvözlünk a Boschnál.

A Te feladataid:

  • A Robert Bosch Kft. - n belüli villamos üzemi munkák és tevékenységek biztonságtechnikai megfelelőségének támogatása a vonatkozó jogszabályok és szabványok előírásainak megfelelően
  • Jogszabályi, szabványi és vállalati belső előírások ismerete és megfelelésüknek biztosítása
  • A villamos biztonságot érintő tevékenység és rendszer-specifikus szabályozás elkészítésében való közreműködés
  • Munkavédelmi kérdésekben való együttműködés a támogatott és társterületekkel, a támogatott területek intézkedéseinek rögzítése és nyomon követése
  • A fejlesztési területek üzletági felelőseinek támogatása a szükséges szakmai képzések megszervezésében, segítség nyújtás a kiválasztásban
  • Az üzletágak villamos üzemi munkáihoz szükséges egyéni védőeszközeinek és védelmi berendezéseinek támogatása a társterületek közreműködésével
  • A területek termék-megfelelőséghez kötődő minőségbiztosítási folyamatok kiválasztásának segítése
  • A CE megfelelőségi folyamat lezárásának támogatása, a szükséges műszaki dokumentáció összeállításának felügyelése

Képzettség

  • Villamos képzettség szükséges, előny a villamos mérnöki diploma;
  • Min. 3 év tapasztalat hasonló területen;
  • Társalgási szintű magyar nyelvű kommunikáció;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban);
  • Határozott, magabiztos személyiség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Proaktivitás és jó problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag: fizetés, éves és teljesítménybónusz, cafetéria, életesemény támogatás, szemüveg támogatás, utazási költségtérítés
  • Rugalmas munkavégzés - HO csomag (elektronikus eszközök)
  • Modern és inspiráló irodai környezet - vállalati kantinok, kávézó, edzőterem, játékszoba, jóga
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség - személyes karrierfejlődés és kihívások
  • Jóléti programok, beleértve az orvosi és mentális támogatást - helyszíni véradás
  • Sport, kulturális és oktatási rendezvények, valamint számos, a cég által támogatott saját szervezésű tevékenység
  • Gyermekfelügyeleti lehetőség - óvoda és bölcsőde
  • Munkatárs ajánlási program
  • Helyszíni parkolás és bicikli tárolási lehetőség

Kérlek, az angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika