Villamos biztonsági szakember

  • Cég neve

    Procter&Gamble/Hyginett Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Jedlik Ányos út 2-4.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. A világ 180 országában forgalmazott háztartási és kozmetikai termékeket 80 országban gyártjuk. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 750 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, fröccsöntünk és csomagolunk valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk.Gyöngyösi gyárunkba keresünk SZAKMAI TAPASZTALATTAL ÉS VÉGZETTSÉGGEL rendelkező jelentkezőket az alábbi területre:

FELADATOK:

  • Újbelépők, alvállalkozók villamos biztonsági oktatása
  • Villamos biztonsági szabályok betartatása
  • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
  • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
  • Dokumentációk,  jelentések készítése
  • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
  • Részvétel külföldi szakmai képzéseken

ELVÁRÁSOK:

  • Középfeszültségű erősáramú közép, vagy felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 3 éves szakmai munkatapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kompenzációs és juttatási csomag, cafetéria, 13-ik havi fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, saját állományban az első naptól
  • biztos, hosszú távú munkalehetőséget
  • vállalati buszjáratok vagy saját autóval való bejárás támogatása, lakhatási támogatás
  • kiváló munkakörnyezet
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • folyamatos szakmai és egyéb tovább képzési lehetőségek
  • inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • folyamatosan felfele ívelő karrierlehetőség
  • egészségmenedzsment, rekreációs programok, sportolási lehetőségek, ingyenes konditerem, önkéntes programok

ELŐNY:

  • Villamos alállomáskezelői bizonyítvány
  • Villamosmérnöki végzettség (erősáramú vagy energetika szakirányról)
  • Elektromérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.