HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

VILLAMOS BERENDEZÉS SZAKÉRTŐ (16-2833)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Dinamikusan bővülő, stabil hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel az elosztószekrények összeszerelésében,
  • Eszközök beszerzésében aktív közreműködés,
  • Szabványossági megfelelőségek ellenőrzése,
  • Dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • Elosztószekrények gyártásában szerzett tapasztalat,
  • Villamos biztonsági felülvizsgáló vizsga megléte.

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség egy dinamikusan fejlődő, tőkeerős vállalatnál,
  • Teljesen automatizált folyamatokban való tapasztalatszerzés,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Változatos feladatkör.

elosztószekrény építő, vezérlőszekrény építő, elosztószekrény gyártó, vezérlőszekrény gyártó

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!