Villamos APU Manager

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    2432 Szabadegyháza

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Villamos APU Managerként munkakörének fő célja közé tartozik a gyár területén eredményes villamos üzem teljeskörű tevékenységeinek biztosítása optimális erőforrás allokációval. Ezeken belül a tevékenységek tervezése, szervezése, megvalósítása, ellenőrzése és optimalizálása és a karbantartási rendszer hatékonyságának ellenőrzése és javítása.
Ezen kívül feladatai közé fog tartozni:
  • Villamos üzem (kis- és középfeszültségű villamos elosztóhálózat) üzemeltetése, karbantartása
  • Villamos üzemi mérnök és nappalos elektrikus állomány munkáinak felügyelete, koordinálása
  • TPM3 karbantartási rendszer fejlesztése, fenntartása, proaktivitás erősítése
  • Vonatkozó villamosipari szabványok és jogszabályok ismerete, integrálása és a villamos üzem ezeknek való megfeleltetése
  • Karbantartási költség kontroll
  • Villamos üzemi KPI rendszer fejlesztése, riportálása a kitűzött célok elérésének biztosítása
  • Folyamatirányító hálózat karbantartása
  • Villamos felülvizsgálatok meglétének felügyelete
  • A fentebb leírtakkal kapcsolatos stratégiák alkotása

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség: Villamosmérnök
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos, erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat)
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség, minőségorientált szemlélet.

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari tapasztalat
  • Erősáram villamosmérnök végzettség
  • ABB villamos elosztó ismeret
  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes bruttó alapbér
  • 13. havi fizetés (garantált)
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Cafeteria (bruttó 720.000 Ft / év)
  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom
  • Dolgozói életbiztosítás
  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja önéletrajzát. Keresni fogjuk a továbbiakkal kapcsolatban!