Nagyerdei Kultúrpark Nonprofit Kft. logo

Vidámparki betanított gépkezelő/jegykezelő

  • Cég neve

    Nagyerdei Kultúrpark Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    4032 Debrecen, Ady Endre út 1.

  • Fizetés

    Nettó 1 304 - 1 304 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Alkalmi munka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Elsődleges feladata vidámparki betanított gépkezelői feladatok ellátása.
  • A játékok működése közben figyelemmel kíséri, hogy a látogatók a játékokat a biztonsági előírásoknak megfelelően, rendeltetésszerűen használják.
  • Jegykezelői feladatok ellátása: a részvételi jegyek érvényesítése.
  • Vidámparki berendezések tisztántartása, takarítása.
  • Kisegítő feladatok: egyéb szakképzettséget nem igénylő munkák elvégzése.

Elvárások

  • Betöltött tizennyolcadik életév.
  • Hétvégi munkavégzés (hétköznapi pihenőnap biztosításával).
  • Gépkezelői feladatok kizárólag helyben letett vizsga alapján végezhetőek.
  • A munkavégzéshez biztosított eszközöket, értékeket rendeltetésszerűen használni.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Műszaki érzék.
  • Legalább 8 általános végzettség.
  • Kommunikatív és probléma megoldó személyiség.

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdési lehetőség.
  • Részmunkaidőben is van lehetőség munkát vállalni.
  • Ünnepnapi pótlék.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Időszaki vidámparki kisegítői munkára munkatársakat keresünk. Pályakezdő fiataltól egészen nyugdíjas korig várjuk a jelentkezéseket!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát.