Vezetői asszisztens

  • Cég neve

    BIOTEK Kft.

  • Munkavégzés helye

    1165 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vezetők munkájának szervezése, adminisztratív segítsége
továbbá:
  • központi e-mail címre érkező levelek iktatása, telefonok fogadása
  • posta kezelése
  • számlázás, költségszámlák iktatása, könyvelése
  • dokumentáció kezelése, rendezése
  • gépkocsik karbantartásának szervezése
  • vendégek fogadása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office)
  • alapszintű angol nyelvi ismeret
  • megbízhatóság, udvariasság, pontosság, szervezőkészség

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • bármilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • XVI. kerületi lakhely

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • igényes munkakörnyezet

Céginformáció

A BIOTEK Kft. több évtizedes gyártási hagyományokkal és az egész világra kiterjedő értékesítési hálózattal rendelkező gyártók rögzítéstechnikai alkatrészeinek forgalmazója Magyarországon 1991 óta, telephelye a XVI. kerületben található.

A jelentkezés gombra kattintva kérjük, fizetési igény megjelölésével csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.