ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe logo

Vezető Vállalati Ügyfélkapcsolattartó

  • Cég neve

    ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    1068 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

• Ügyfélkapcsolatok kialakítása, fenntartása és fejlesztése a nagyvállalati ügyfélkörben
• A banki termékportfólió ajánlása az ügyfélkör részére, tranzakciók koordinálása,
keresztértékesítés
• Specifikus üzleti lehetőségek azonosítása, megfelelő pénzügyi megoldások kifejlesztése és
felajánlása az ügyfelek részére, árazási döntések előkészítése
• A Bank képviselete üzleti rendezvényeken, networking
• Riporting és portfólió monitoring
• Üzlet- és folyamatfejlesztésre vonatkozó javaslatok megfogalmazása és képviselete

Elvárások

• Főiskolai vagy egyetemi diploma (preferáltan pénzügyi, kereskedelmi)
• Min. 5-7 év releváns banki tapasztalat
• Alapos termék- és banki folyamat ismeretek
• Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
• Számítógépes ismeretek: MS Office
• Csapatjátékos, ügyfélközpontú szemléletmód
• Proaktivitás, kezdeményezőkészség
• Kapcsolatteremtő képesség, aktív üzleti kapcsolati háló megléte

Amit kínálunk

• Multinacionális környezetet, nemzetközi vállalatot és a kultúrák sokszínűségét
• Modern, kellemes munkahelyi légkört, rugalmas hibrid munkavégzést, jó technikai
felszereltséget az otthoni munkához is
• Partnerként kezeljük egymást, a kor nálunk nem számít
• Felelősségteljes munkát végzünk és keressük a kihívásokat
• Támogatjuk a személyes és szakmai fejlődést
• Versenyképes kompenzációt, változatos juttatásokat kapunk, fókuszban van a wellbeing

Céginformáció

Az ING Bank N.V. Magyarországi Fióktelepe 1991 óta nyújt pénzintézeti szolgáltatásokat hazai
nagyvállalatoknak. Az ING globális bank, amelynek erős európai bázisa van. Több mint 60 000
munkatársunk mintegy 37 millió lakossági és vállalati ügyfelet, illetve pénzügyi intézményt szolgál
ki több mint 40 országban. Célunk, hogy segítsünk az embereknek egy lépéssel előrébb járni az
életben és az üzletben. Az ING piacvezető a fenntarthatósági megközelítésben, és aktív szerepet
kíván vállalni az éghajlatváltozás megállításában. Számos fenntartható célt finanszírozunk, de még
mindig több olyat, amely nem fenntartható. Az ing.com/climate oldalon részletes információ
található arról, hogyan haladunk.