Vezető üzlettámogatási szakértő

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Igazgatósági szintű beszámolási, tervezési és előrejelzési feladatok elvégzése, a kapcsolódó folyamatok fejlesztése, támogató eszközök bevezetésének koordinálása
  • Döntéselőkészítő anyagok, rendszeres és ad-hoc elemzések összeállítása
  • Csoportszintű szolgáltatásmenedzsment projektek megvalósításában való tevékeny részvétel
  • A csoportszintű tervezési rendszer fejlesztési feladatainak üzleti oldali támogatása kulcsfelhasználóként, üzleti oldali projektvezetői feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a szakterület által felügyelt BI eszközök kompetencia központjának működtetésében, kulcsfelhasználói feladatok ellátása
  • A szakterület által támogatott folyamatokkal és a felügyelt eszközökkel kapcsolatos tudásmegosztás

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági vagy gazdasági informatikusi végzettség
  • Min. 5 év üzlettámogatási, szolgáltatásmenedzsment vagy BI területen Szerzett releváns tapasztalat
  • BI eszközök és ERP rendszerek magas szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Elemzőkészség és rendszerszemlélet
  • Nyitottság, agilitás, önállóság
  • Proaktív, megoldásorientált szemléletmód
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent

  • Kontrolling tapasztalat
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Szolgáltatásmenedzsment tapasztalat
  • IBM Cognos TM1 és/vagy PowerBI kulcsfelhasználói tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Versenyképes bér
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Éves egészségbiztosítási csomag
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Kötetlen munkaidő
  • Részbeni home office munkavégzés
  • Munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon használat
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling