Vezető tervező

  • Cég neve

    CODE-DECODE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Aulich utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 4-6 fős tervező csapat vezetése, a munkafolyamatok megtervezése, vezetése és ellenőrzése
  • Leadek tervezése és betartása
  • Napi munkafolyamatok optimalizálása
  • Kreatív folyamatok irányítása
  • Belsőépítész irodák látogatása, penetrálása, az irodákra tervezett forgalmi tervek teljesítése

Elvárások

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kisebb csapatok vezetésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség - BME Építészmérnöki kar, MOME, KREA előnyt jelent
  • Kiemelkedően jó kommunikációs képesség, valamint magabiztos angol nyelvtudás
  • Archicad tervezőprogram magabiztos használata
  • Photoshop, 3D render ismeret

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, kiszámítható, 8 órás munkarend Budapest belvárosában, modern munkakörülmények között egy gyönyörű irodában
  • Versenyképes bérezés
  • Egy dinamikus, tehetséges csapat részese lehetsz
  • Fejlődési-és előrelépési lehetőségekkel támogatjuk a karriered

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Code Showroom

Dinamikus bővülésünknek köszönhetően munkatársunkat keressük Vezető tervező munkakörben. A vezető tervező a menedzsment részeként, a tervezői csapat vezetésével járul hozzá kiemelkedően izgalmas, luxus projektjeink megvalósulásának sikerességéhez.

A "Jelentkezés" gombra kattintva csatolja magyar nyelvű Önéletrajzát és amennyiben rendelkezésre áll, portfólióját.