Vezető szerelő

  • Cég neve

    TERRATECH Hungary Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 450e - 600e Ft havi bér Mozgóbér Nettó 450e Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Alumínium teraszok, télikertek kimérése, kitűzése és összeszerelése rajzok alapján
  • Szerelési anyagok ellenőrzése, nyilvántartása.
  • Teraszépítéshez kapcsolódó karbantartási feladatok koordinálása
  • Kivitelezések szakmai irányítása
  • Kivitelezés minőségi, szabványossági, esztétikai ellenőrzése
  • Időütemtervek követése, határidők betartatása
  • Szükséges dokumentációk elkészítése, átadások lebonyolítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kimagasló szereléstechnikai ismeretek
  • Kiváló rajzolvasási készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, kiváló szervezőkészséggel rendelkező személy, aki képes az emberek irányítására
  • Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos igényes megjelenés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

Alumínium építésben szerzett tapasztalat
Ipari alpinista gyakorlat
Üvegezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 750.000 - 850.000 Ft alapbér - szaktudástól függően
  • Bejárási támogatás
  • Prémium
  • Teljes munkaidős állás
  • Szabad hétvége, tervezhető magánélet
  • A munkavégzés 80 százaléka Pest megyében történik

Céginformáció

A Terratech Hungary Kft dimamikusan növekvő vállalkozás, bővülés miatt keresi új munkatársát. Évente több mint 100 terasz és télikert telepítését végzi.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!