Vezető szerelő

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Ausztria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Napelemes rendszerek telepítésében van gyakorlatod?

Partnerünk az elmúlt 15 év alatt több mint 1 millió napelemet telepített itthon és külföldön.

Jelenleg 35 saját alkalmazottal dolgoznak, családi házak, ipari csarnokok napelem rendszerét és földi telepítésű erőműveket építését vállalják.

A legkorszerűbb gépekkel, szerszámokkal, anyagokkal dolgoznak, törekedve arra is, hogy munkavállalóik részére megteremtsék az ideális munkafeltételeket.

Téged keresnek, ha a jövőképedet biztonságosan tervezed és megszerzett szakmai tudásodat hosszú távon szeretnéd kamatoztatni és fejleszteni, stabil háttérrel rendelkező napelem rendszerek kivitelezésével foglalkozó cégnél.

Egy biztos jövő reményében, csatlakozz csapatukhoz!

Ausztriai csapatukba keresnek új munkatársat napelemes rendszerek telepítéséhez azonnali munkakezdéssel a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Elsősorban Ausztriában, tetős ipari rendszerek kivitelezésénél külföldi csapatuk (5-6 fő) műszaki/technikai vezetése, támogatva a fizikai munkában való tevékeny részvétellel és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tetős ipari rendszerek kivitelezésében szerzett minimum 3 év gyakorlat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal,
  • Felelősségtudat,
  • Rugalmasság,
  • Lojalitás,
  • Logikus, komplex gondolkodásmód, jó kommunikációs készség,
  • Terhelhetőség és precizitás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • Céges telefon,
  • Támogató munkahelyi légkör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Aktív részvétel egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Munkaruha,
  • Cafetéria,
  • Kulturált, tiszta szállás,
  • Évi 2 céges rendezvény,
  • Jó minőségű szerszámok és gépek,
  • Szakmailag felkészült munkatársak,
  • Munkába járás megszervezése.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Építő munka, Földmunka
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Ausztria
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzát melyben kérjük részletesen feltüntetni a napelemes szektorban eltöltött évek alatt szerzett gyakorlat helyét, idejét, valamint a megszerzett vezetői tapasztalatról egy pár mondatos tájékoztatót az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!