Vezető szakács (szabad hétvége)

  • Cég neve

    Ara-Parti Kft.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 500e - 600e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

VII. kerületi irodaházi étterembe keresünk vezető szakács kollégát.
Hétfőtől-Péntekig tartó munkarend, állandó szabad hétvége.
Korai munkakezdés, hétköznapokon 5.00. órakor.

  • Ételek főzése, konyhai feladatok irányítása
  • Munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • HACCP szabályok betartása, betartatása, dokumentumok vezetése
  • Szakácsok és Konyhai kisegítő személyzet munkájának felügyelete
  • Konyhai árurendelés összeírása
  • Csapatmunkában való részvétel

Elvárások

  • Nagykonyhai munkavégzésben való jártasság
  • Széleskörű szakmai ismeretek
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó kézség
  • Tiszta rendezett munkakörnyezet fenntartása

Előnyt jelent

  • Irodaházi vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • "Mentes" ételek elkészítésében való jártasság
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámítható munkarend, Állandó szabad hétvége, és ünnepnap
  • Korai munkakezdés, így a délutánok szabadok
  • Bejelentett állás
  • Stabil fizetés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Ara-Parti Kft. 2010. óta van jelen az Irodaházi vendéglátásban, jelenleg 3 irodaházi éttermet és ahhoz kapcsolódó kisebb egységeket üzemeltet.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát!