Vezető raktáros

  • Cég neve

    WPC Szaküzletek Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér Prémium

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

- a WPC szálanyagok megrendelés szerinti méretekre vágása
- szállítólevelek nyomtatása, rendelések összekészítése, szükség esetén azok becsomagolása
- árukiadás kézi anyagmozgatással
- érkező áru fogadása, ellenőrzése, kirakodása és lejelentése
- konténeres áruérkeztetésnél részt vevő rakodók irányítása, a munka hatékony megszervezése
- raktári rend fenntartása

Elvárások

- őszinte, becsületes, tisztességes személyiség
- megbízható, precíz munkavégzés
- rendszeretet
- rugalmasság
- jó fizikum
- szabálykövető attitűd
- középfokú végzettség

Előnyt jelent

- azonnali munkakezdés
- gödöllői vagy ahhoz közeli lakhely
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- ‘B’ kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi
- barkácsgépek használatában jártasság

Amit kínálunk

- Gödöllő belterületén végezhető raktári telephelyi munka, melyhez NEM SZÜKSÉGES targonca- és gépjárművezetői jogosítvány
- könnyen megtanulható, szaktudást vagy szakmai végzettséget nem igénylő feladatkör
- számítógépes ismeretek sem szükségesek
- nyelvtudást sem igényel
- ülőmunka nélküli, elsősorban szabadban végzett aktív szerepkör: az árukiadás mellett a WPC szálanyagok egyedi méretre vágása is a napi feladatok része
- hosszútávú munkalehetőség teljes munkaidős alkalmazásban
- munkába járás támogatása
- szabad hétvége, fizetett szabadság
- minőségi, karbantartást nem igénylő WPC burkolatok és kerítésprofilok forgalmazásában való részvétel egy felelősségteljes munkakörben
- kortól függetlenül lehetőséget adunk mindenkinek (akár pályakezdő, akár az ötvenes éveiben jár)

Céginformáció

14 éve foglalkozunk WPC teraszburkolatok és kerítések értékesítésével.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!