Alois Dallmayr Automaten-Service Bt. logo

Vezető raktáros

  • Cég neve

    Alois Dallmayr Automaten-Service Bt.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Szurdokpart utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Telephelyi raktárban alapanyag rendelése és selejt kezelése, mozgatása
  • Vállalatirányítási rendszer (BC) adminisztráció
  • Csomagolóanyagok kezelése
  • Leltárakban való aktív részvétel
  • Körszállítások tervezése és összekészítése
  • Telephelyi bevételek kezelése
  • Áruszállítás

Elvárások

  • Precíz, körültekintő, felelősségteljes és szorgalmas munkavégzés, rend- és tisztaságszeretet
  • Számítástechnikai alapismeretek, office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Műszaki érzék
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Navision Dynamics ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes, a minőségi munkát támogató piaci bérezés
  • Egy műszakos, munkanapokon történő munkavégzés
  • Jogtisztán, teljes egészében bejelentett bér
  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi cégcsoport stabilitása, akár negatívan változó piaci környezetben is
  • Családias munkalégkör, munkavállaló központú, támogató, korrekt és szakmailag elismert cégvezetés
  • Segítőkész, szakmailag felkészült és szorgalmas kollégák
  • Céges mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Vállalatunk, az Alois Dallmayr Automaten Service Bt., a HoReCa, valamint a kávé-, étel- és üdítőautomata szektor Európa piacvezetőjének hazai képviselője.

Gyöngyösi telephelyünkre keressük kollégánkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát, valamint bérigényét.