Vezető – Futómű-applikáció

  • Cég neve

    AUDI HUNGARIA Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az AUDI HUNGARIA Zrt. 1993-ban motorgyártóként alapult meg és évek óta a világ legnagyobb motorgyáraként van jelen. A győri telephely belsőégésű motorok és elektromos hajtások széles spektrumát fejleszti és gyártja az AUDI AG valamint a VW Konszern további márkái számára. 1998 óta a székhely járműgyárral kiegészülve működik. Az AUDI HUNGARIA Zrt. Műszaki Fejlesztése 2001-ben alakult meg a Járműhajtás Fejlesztéssel. Az 550 magasan képzett szakemberével ez ma az AUDI AG harmadik legnagyobb fejlesztő telephelye és a konszern fejlesztői hálózatának egy fontos stratégiai partnere.

Következő feladatok várnak Önre

  • Mint a csoport vezetője felelős a futómű-applikáció megfelelő időben és minőségben történő fejlesztésért. Ön egy projektcsapat vezetője és egyben szakmailag, valamint szervezésileg is koordinálja a fejlesztéssel megbízott partnereket és biztosítja a projektben meghatározott mérföldkövek elérését.

  • A csapatvezetés a következő feladatokra terjed ki:
  • a releváns alkatrészkörre vonatkozó szakmai célok és határidők meghatározása
  • fejlesztési folyamatok irányítása
  • határidők követése és betartatása
  • a projekt eredményeinek követése és eszkalálása szükség esetén
  • a fejlesztésben résztvevőkkel történő rendszeres projektmegbeszélések szervezése
  • részvétel a konszern különböző testületeiben
  • az eredmények kiértékelése a fejlesztőpartnerrel és az együttműködő területekkel
  • részvétel a fejlsztéshez szükséges teszteléseken kül- és belföldön
  • jóváhagyási javaslat előkészítése és bemutatása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik a járműhajtások területén (Mechatronika és elektrotechnika)
  • Csapatösszeállítási és csapatvezetői tapasztalatokkal rendelkezik
  • Ideális esetben rendszer-, funkció- vagy szoftverfejlesztési tapasztalattal rendelkezik
  • Projektmanagement tapasztalattal is rendelkezik
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Magasfokú felelősségtudat jellemzi
  • Magasfokú kommunikációs képesség jellemzi, komplex témákban egyaránt

Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázat mellékleteként, melyben idegen nyelvtudásait, annak szintjeit is jelölje meg!

Amit kínálunk

Az Audi Hungaria Magyarország gazdaságának meghatározó vállalatai közé tartozik, ahol a teljes menedzsment több mint 11 000 munkatárs koordinálásáért felelős. A különféle szinteken történő csapatirányítás mellett a vezetői tevékenység fontos eleme a szakmai irányítás, a támogatás és az utánpótlás nevelés is. Vezetői munkakörben tevékenykedő kollégáink számára is biztosítjuk a folyamatos, személyre szabott fejlődési lehetőségeket kihívást jelentő feladatokkal, képzésekkel. A menedzsment számára versenyképes juttatási csomagot kínálunk, amelyről a kiválasztási folyamat során személyesen tájékoztatjuk Önt (pl. szolgálati autó, egészségügyi ellátás, biztosítások stb.)

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP46730