Vezető értékesítő (Pest megye)

  • Cég neve

    Glória Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budapest / Pest megye régiónk értékesítési folyamatainak támogatására, irányítására keresünk amolyan „igazi góllövőt”…

  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati rendszer építése
  • A meglévő hálózat ápolása
  • Kapcsolattartás a régiós és az országos vezetéssel
  • Stratégiai döntésekben való aktív részvétel
  • Az értékesítés napi támogatása a régió üzleteiben, elsősorban Budapesten
  • Üzlethálózatunk fejlesztése, bővítése Pest megyében
  • Termékfejlesztés, márkaépítés

Elvárások

  • a szektorban eltöltött minimum 3 éves aktív tapasztalat
  • Kereskedelmi érzék és alapismeretek
  • dinamizmus, mobilitás, vevőorientált gondolkodás
  • terhelhetőség komplex látásmód, teljesítményorientált szemlélet
  • versenyszellem
  • aktív építőipari kapcsolatrendszer (kivitelezői, házkezelői vagy kereskedelmi múlt)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat, határszakmák ismerete, export-import kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk

  • VALÓBAN KIEMELKEDŐ FIZETÉSI konstrukció (fix+jutalék),
  • Belső képzések
  • Rendkívül stabil cégháttér, dinamikus fejlődés
  • előrelépési lehetőség
  • Bejáratott üzletek, vevőkör
  • kiemelkedő marketingháttér
  • döntően budapesti munkavégzés

"Felülről nyitott" bérkonstrukció, melynek összege valóban attól függ, milyen aktív kapcsolatrendszerrel rendelkezel.

Céginformáció

2002-ben alapított cégünk az ország 40 pontján üzemelteti építőipari kereskedelmi láncát, elsősorban ajtó, ablak, parketta, garázskapu, hőszigetelés, árnyékolástechnika termékekkel, részben saját gyártásban, részben hazai és külföldi beszállítókkal együttműködve.

Fényképes önéletrajzokat várunk!