Vezető eladó

  • Cég neve

    Városház - Centrál Kft.

  • Munkavégzés helye

    1083 Budapest, Futó utca 37.

  • Fizetés

    Bruttó 435e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A hatáskörébe tartozó osztály szabályos, biztonságos működésének elősegítése
Ügyel a megfelelő készletforgási sebesség kialakítására, és intézkedéseket tesz a szerződéseknek megfelelő, optimális összetételű és mennyiségű készlet elérésére
A beosztott állomány feladatellátásának tervezése, koordinálása, ellenőrzése

Elvárások

Önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Alapos és pontos munkavégzés
Munkájára és környezetére való igényesség

Előnyt jelent

Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

Dolgozói vásárlási kedvezmény
Stabil vállalati háttér
Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Corvin-Plaza bevásárlóközpontban lévő élelmiszer-üzletünk felvételt hirdet Osztályvezető állás betöltésére

Jelentkezni az üzletben személyesen (Corvin Plaza, CBA Príma), vagy elektronikus úton beküldött magyar nyelvű önéletrajzzal lehetséges.