Vezető digitális tanácsadó

  • Cég neve

    PANNON LIGHTING Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyféligények felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása és prezentálása (online, vagy személyesen). A betanulási időszak végeztével akár home office-ban is végezhető tevékenység, de lehetőség van exkluzív irodai környezetben történő munkavégzésre is. Eredményes értékesítői tevékenység után lehetőség nyílik a vezetői karrier felépítésére is!

Elvárások

  • Érettségi bizonyítvány;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség.

Előnyt jelent

  • Értékesítési tapasztalat;
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú végezettség;
  • Vállalkozói szemlélet.

Amit kínálunk

  • Új munkatársunk mind az értékesítési, mind a vezetői karrierjéhez mentori segítséget kap;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Kiemelkedő vállalkozói jövedelem;
  • 1+3 éves kezdő támogatási csomag;
  • Térítésmentes képzések;
  • A betanulási folyamat után lehetőség ügyfélszolgálati tevékenység végzésére is.

Céginformáció

Cégünk a világ 31.legértékesebb brandja: csupán a márkaneve 20.4 milliárd dollárt ér! E világcég ismertsége, stabilitása, kiszámíthatósága és tradíciója mindenki számára vonzó alternatívát jelenthet.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!