Vezető beruházási projektmenedzser

  • Cég neve

    MVM Démász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Szeged vagy Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Keressük azt a kollégánkat, aki távvezetékek és alállomások építésével, illetve rekonstrukciójával kapcsolatos beruházási projektek felügyeletére és irányítására vállalkozik. Ebben a szerepben Te biztosítasz szakértői kontrollt és irányítást, garantálva, hogy a projektek az érvényben lévő jogszabályoknak megfelelően, sikeresen valósuljanak meg. A Te hozzájárulásod kulcsfontosságú ahhoz, hogy biztosíthassuk a biztonságos és megbízható energiaellátást.

Feladatok

  • Projektkoordináció: Koordinálja a főelosztóhálózati és alállomás építési, valamint rekonstrukciós projekteket, beleértve a feladatok és erőforrások meghatározását
  • Pénzügyi Felügyelet: Biztosítja az uniós, magyar és egyéb projektek előírásoknak megfelelő pénzügyi elszámolását
  • Helyszíni Munka: Szervezi és dokumentálja a helyszíni bejárásokat és a munkaterületek átadását
  • Engedélyezés és Ellenőrzés: Ellenőrzi az építési tervek helyességét és az engedélyek meglétét; biztosítja, hogy a munka megfeleljen az előírásoknak
  • Minőségellenőrzés: Követi az építési naplót és kezeli a reklamációkat, valamint a minőségi és biztonsági előírások betartását

Amit kérünk

  • Villamosmérnök diploma, erősáramú szakirányú végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Proaktivitás
  • Kiváló együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • Szakirányú sajátos műszaki ellenőr I. képesítés
  • Érvényes Műszaki kamarai jogosultsági bejegyzés
  • Projektmenedzseri tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (éves bónusz, cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási csomag
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi szűrővizsgálatra
  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök