Vezető beosztású munkavédelmi referens

  • Cég neve

    CONSULENS FORMULA KFT.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Vezetői készségekkel rendelkező, tapasztalt, angolul beszélő munkavédelmi szakembert keresünk, aki rutinosan és gördülékenyen mozog építőipari környezetben. Belsős továbbképzés és szakmai fejlesztés után Munkavédelmi osztály tagjait keressük, akik alá további munkavédelmi koordinátorok fognak tartozni.
Munkavédelmi referensként olyan személyt keresünk, aki szeret csapatban dolgozni, de magabiztosan a kapott feladatok alapján képes megfelelő támogatást nyújtani kollégái számára, határozottan és objektíven képes döntést hozni, továbbá a közösen meghatározott célokat veszi figyelembe. A pozíció betöltés alkalmával a referens a ráruházott feladatok betartatásért felelős, meghatározott kereteken belül koordinátoraiért és projektjéért felel. Munkavédelmi koordináció ellátása. Referensként fontos, hogy megfelelő munkavédelmi tapasztalat mellett rendelkezzen műszaki tapasztalattal, rálátása legyen az építőipari kivitelezések munkafolyamataira (pl. csarnoképítés és magasépítési munkafolyamatai, biztonságtechnológiája stb.).

Elvárások

  • Munkavédelmi szakember középfokú vagy felsőfokú végzettség (amennyiben középfokú végzettséggel rendelkező úgy műszaki irányú egyéb végzettség)
  • minimum 5 év munkatapasztalat az építőiparban
  • tárgyaló szintű angol, nem kell szakmai nyelvvizsga de értse és beszélje a szakmai angolt munkavédelemből
  • B kategóriájú jogosítvány
  • önálló munkavégzés, precizitás
  • agilis, határozott személyiség
  • vezetői készség
  • lojalitás
  • adminisztrálásokhoz Microsoft (word,excel, powerpoint) haladó szintű kezelése

Előnyt jelent

  • Tűzvédelmi végzettség
  • Műszaki diploma - gépész/villamos mérnök
  • Környezetvédelmi diploma

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés, munkavállalói jogviszony
  • céges autó, laptop, telefon
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú stabil munkahely
  • értékes referencia

Céginformáció

20 éve működő mérnöki tanácsadó irodánk keresi új csapat tagját.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja önéletrajzát!