Pryma Autócentrum Bosch Car Szerviz logo

Vezető autószerelő

  • Cég neve

    Pryma Autócentrum Bosch Car Szerviz

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest, Hattyú utca 1.

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Ügyfélszolgálatunk által átadott személygépjárművek átvizsgálása
Konkrét hiba esetén diagnózis felállítása
javítási munkák elvégzése
Gépjárművek javítása, időszakos szervizelése
Gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
Kollégákkal való szakmai együttműködés

Elvárások

Szakirányú képesítés, több, mint 10 éves szakmai gyakorlat.

Előnyt jelent

Előny, de nem feltétel:
BOSCH rendszerek ismerete.
BOSCH FSA diagnosztika ismerete.
Autószerelő mestervizsga.
Műszaki vizsgabiztos képesítés.
F Gáz vizsga megléte

Amit kínálunk

Kiemelt fizetést kínálunk (európait) stabil, kiszámítható munkaidőt és körülményeket biztosítunk.
Ami nincs nálunk: túlóra, hétvégi munka, kifizetetlen dolgozó, kifizetetlen közteher.
Munkavédelmi eszközök, berendezések rendelkezésre állnak.
Műhely felszereltsége a legmodernebb Bosch Car Service technológiának megfelelő eszközök.
Vállalkozásunk 100%-os Bosch audittal büszkélkedik. Továbbá KTI műszaki vizsga audittal rendelkezik. Műszer és gépparkunk folyamatos fejlesztés alatt áll.
Képzések:
Dolgozóink Bosch és egyéb képzéseken vesznek részt.

Igény szerint egy prémium berendezésű polgári lakást (3,5 szoba) rendelkezésre áll a dolgozó részére helyben, ha családdal tervez új környezetbe költözni.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

33 éve működő autószervizünk (Bosch Car Service) Buda közepén található. Professzionális, kulturált, igényes környezetű, hűtött, fűtött szervizünk állandó, prémium ügyfélkörrel rendelkezik.
Bosch Car Service, szolgáltatásink: vizsgabázis, javítás, karbantartás, vételi tanácsadás, vizsgálat, karosszéria és fényező munkák, biztosítási ügyintézés, gumiszerviz, hozom-viszem szolgáltatás, helyszíni mentés. Minden, ami a gépkocsival kapcsolatos kiemelkedő szinten.

Várjuk szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.