• Cég neve

    Befedlek Bt.

  • Munkavégzés helye

    1174 Budapest, Bem utca 4.

  • Fizetés

    Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Többszörösen díjnyertes ácsmester és tetőfedő mester, vezető ácsot keres csapatába!
Ha szeretnél a csapat tagjaként maradandót alkotni, magas minőségű munkát végezni, a már meglévő tudásodat gyarapítani jelentkezz!
Pozíció betöltéséhez több éves szakmai tapasztalat és min. B kat. jogosítvány szükséges!
Telephely Budapest XVII. kerületében van!
Önéletrajzot küldők előnyben részesülnek.
Bejelentett hosszú távú munkalehetőség, versenyképes fizetés!
Jelentkezni lehet az Egyszerű jelentkezés gombra kattintva.

Elvárások

Több éves szakmai gyakorlat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!