Vezérigazgatói asszisztens

  • Cég neve

    Főber Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

    • a vezérigazgató munkájának támogatása,
    • közreműködés a napi feladatok ellátásában,
    • telefonok, e-mailek, posta kezelése,
    • iroda operatív működésének biztosítása,
    • mérnök kollegák munkájának segítése,
    • kapcsolattartás külső, belső partnerekkel
    • projektinformációs rendszer működtetése
    • szerződések, teljesítés igazolások előkészítése, nyilvántartása, számlázások előkészítése, egyeztetése megrendelővel, alvállalkozókkal
    • együttműködés a pénzügyi-, jogi osztállyal

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Minimum 3 éves gyakorlat, adminisztratív tapasztalat
    • Magas szintű MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook stb.)
    • Fejlett kommunikációs készség szóban és írásban,
    • Precíz, megbízható, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
    • Több feladat párhuzamos kezelésének képessége
    • Feladatokhoz való proaktív, felelősségteljes hozzáállás
    • Csapatszellem, lojalitás, tolerancia, kedvesség
    • Jó szervezőképesség és kiváló problémamegoldó készség

Előnyt jelent

Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
Biztos háttér, versenyképes jövedelem, szakmai kihívások, teljes munkaidő.

Céginformáció

Magyar tulajdonú nagy beruházások lebonyolításával és műszaki ellenőrzésével foglalkozó részvénytársaság.